ZALETY

Mikropigmentacja skóry głowy to innowacyjna metoda radzenia sobie z problemem łysienia androgenowego oraz plackowatego. Technika ta zdobywa coraz większą popularność na całym świecie.
Ze względu na swoją bezinwazyjność, prostotę oraz niemal natychmiastowe rezultaty,jest to znakomita alternatywa dla innych dostępnych sposobów na pozbycie się tego uciążliwego problemu.
Polega ona na stworzeniu wręcz idealnej imitacji ogolonej skóry głowy za pomocą mikro nakłuć. Dzięki temu efekt zabiegu jest tak realistyczny, że trudno jest rozpoznać gdzie są jeszcze naturalne włosy a gdzie mikropigmentacja. Zabieg mikropigmentacji potrafi odmłodzić mężczyznę nawet o 10 lat! Rezultaty doceniają nie tylko nasi klienci, ale i ich partnerki.

Pracujemy na najwyższej jakości urządzeniu- Swiss Liner Advanced.
Stosujemy specjalne pigmenty na bazie węgla opracowane w taki sposób, aby idealnie imitowały mieszki włosowe oraz nie odbarwiały się. Pigment wprowadzany jest do drugiej warstwy naskórka.

Jest to zabieg w 100% bezpieczny, w żaden sposób nie zagraża nadal rosnącym włosom, nie wyklucza zabiegu przeszczepu włosów w przyszłości, jest świetnym rozwiązaniem jako uzupełnienie już wykonanego przeszczepu – maskuje blizny i zagęszcza włosy, nie wyklucza z życia codziennego, jest także całkowicie odwracalny.
Mikropigmentacja skóry głowy to także idealna alternatywa finansowa w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku metodami na łysienie.

Pytania

Dla wszystkich osób, które są niezadowolone z ilości włosów na swojej głowie. Dla wszystkich, którzy chcą mieć pełną fryzurę oraz tych, którzy chcą wyglądać korzystniej. Mikropigmentacja skóry głowy pozwala rozwiązać problem łysienia, które dotyka aż 30% mężczyzn w średnim wieku. Mimo tak dużej częstotliwości występowania, wciąż jednak stanowi ono temat tabu w większości środowisk. Dzięki mikropigmentacji możliwe jest osiągnięcie realistycznych, trwałych efektów szybko i bezproblemowo. Zabieg wykonania tatuażu medycznego jest procedurą nieinwazyjną.

  • Pomóc Ci uzyskać naturalnie wyglądającą fryzurę
  • Stworzyć wrażenie zagęszczenia włosów
  • Trwale zamaskować znamiona oraz blizny, np. po przeszczepach, oparzeniach lub wypadkach

Mikropigmentacja włosów pozwala na spełnienie indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. My natomiast czujemy się szczęśliwi, widząc na ich twarzy zadowolenie z wykonanej przez nas pracy. Robimy wszystko, by ostateczny efekt nie różnił się od naturalnego.

Przed zabiegiem należy ogolić głowę „na zero” za pomocą maszynki jednorazowej (dzień przed) bądź maszynki do golenia brody (w dniu zabiegu). Nie stosuje się żadnej specjalnej pielęgnacji po zabiegu, skóra potrzebuje ok 30 dni na naturalną regenerację. Zabieg wykonuje się najczęściej w dwóch sesjach z  tygodniowym odstępie. W razie potrzeby można wykonać także trzecią sesję uzupełniającą. Pierwszy efekt widoczny jest już po pierwszej sesji. Zaczerwienienie skóry znika zazwyczaj po kilku godzinach. Pigment zaraz po zabiegu jest nieznacznie ciemniejszy i rozjaśnia się w ciągu 4 tygodni, aby uzyskać idealny odcień.

Po zabiegu, aby utrzymać jak najbardziej naturalny efekt należy golić głowę co 1-3 dni, zależnie od indywidualnego wzrostu włosa.

Cena zabiegu Mikropigmentacji